O sesjach

Sesje zdjęciowe.

Zapraszamy na sesje zdjęciowe do naszego profesjonalnego studia fotograficznego, które znajduje się w Warszawie na Bemowie.
Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu sesji portretowych i rodzinnych.

Czas trwania i zakres sesji zależą od jej rodzaju oraz ilości zdjęć, które mają być jej rezultatem.
Sesja standardowa trwa zwykle od 2 do 3 godzin. W tym czasie wykonywanych jest od stu do kilkuset zdjęć. Spośród nich wybierane są najlepsze i poddawane są one profesjonalnej obróbce komputerowej.

Zakres obróbki, spodziewany efekt końcowy oraz liczba retuszowanych zdjęć jest ustalana indywidualnie.

Sesje odbywają się w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Sesje „dla Pań”, o charakterze bardziej intymnym, wykonać może kobieta fotografik, co sprzyja zachowaniu odpowiedniego nastroju i poczucia zaufania.

Aby ułatwić przygotowanie do sesji, przygotowaliśmy pakiet najważniejszych informacji, które prześlemy Ci zaraz po rezerwacji terminu sesji. Dzięki tym wskazówkom dokładnie będzie wiadomo czego się na sesji spodziewać, jak się do niej przygotować i co ze sobą zabrać.
Oczywiście jeżeli pojawią się dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na nie 🙂

Wszelkie szczegóły dotyczące sesji – jej przebiegu, oczekiwanego rezultatu, planu zdjęć, zwykle ustalamy na początku sesji. Możemy jednak oczywiście umówić się na wcześniejsze spotkanie i wszelkie ustalenia zrobić wcześniej.

Aby uzyskać najlepszy rezultat, proponujemy przed sesję wykonanie u nas na miejscu makijażu fotograficznego. Dla części pakietów, jest on wykonywany nieodpłatnie, zaraz przed rozpoczęciem wykonywania zdjęć, a poprawki robimy w trakcie trwania całej sesji.

Z cennikiem naszych fotograficznych sesji studyjnych oraz ich zakresem można zapoznać się na stronie: ⇒ Sesje fotograficzne – cennik ⇐

W naszej ofercie znajdują się również ⇒ bony prezentowe na sesje zdjęciowe ⇐.

 

Zapraszamy do ⇒ kontaktu ⇐ z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania 🙂

 

Rodzaje sesji fotograficznych:

Sesje portretowe i biznesowe

Zapraszamy na profesjonalne sesje portretowe lub biznesowe realizowane w warunkach studyjnych. Połączenie z technikami komputerowej obróbki zdjęć daje w efekcie zdjęcia pokazujące najlepsze cechy osoby fotografowanej. W przypadku portretu biznesowego, pokazujemy profesjonalny wygląd spójny z oczekiwanym profilem osoby fotografowanej.
⇒ Galeria zdjęć portretowych i fotografii biznesowych

 

Sesje ciążowe

Zapraszamy na ciążową sesję fotograficzną. Najważniejsze dla nas jest uzyskanie zdjęć, które będą cudowną pamiątką dla Was i Waszego dziecka. Pokazujemy piękno Przyszłej Mamy, Wasze relacje rodzinne i radość oczekiwania na maluszka. W sesji może uczestniczyć oczywiście Przyszły Tata oraz Rodzeństwo 🙂
A może chcielibyście pakiet sesji ciążowej, noworodkowej, rodzinnej? Są takie w naszej ofercie!
⇒ Galeria zdjęć ciążowych

 

Sesje dziecięce i noworodkowe

Wielką radość sprawia nam praca nad sesjami rodzinnymi i dziecięcymi 🙂 Zatrzymujemy dla Was ulotne chwile w piękny sposób, a efektem są niezapomniane zdjęcia. Dbamy o spokojną, wesołą atmosferę, bez zmuszania dzieci do sztywnego pozowania. W zabawie, z Rodziną, maluszki czują się najswobodniej, dzięki czemu mamy okazję uchwycić piękne kadry pokazujące ich prawdziwą naturę.
Jeżeli wykonywaliście już u nas wcześniej inną sesję zdjęciową (np. ślubną, czy ciążową) mamy dla Was oczywiście zniżkę dla Stałych Klientów 🙂
⇒ Galeria sesji dziecięcych i noworodkowych

 

Sesje ślubne

W naszym studio wykonamy dla Was piękne zdjęcia, niezależnie od pogody i pory roku 🙂 Zdjęcia można wykonać w dogodnym terminie, niekoniecznie w dniu ceremonii.
⇒ Galeria zdjęć ślubnych

 

Sesje z okazji Chrztu i Komunii Św.

Nasze zdjęcia studyjne sprawią, że najważniejsze uroczystości dziecka zostaną zachowane w postaci pięknych zdjęć. Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi pozwala na wprowadzenie miłej atmosfery i uzyskanie świetnych efektów z sesji zdjęciowej w naszym studio. O ile to możliwe, zachęcamy do rezerwacji terminu innego niż dzień ceremonii, aby uniknąć zmęczenia głównego bohatera 🙂
⇒ Galeria zdjęć komunijnych i z okazji Chrztu

 

Sesje tematyczne

Twoja pasja, zawód, hobby pokazane na zdjęciach? Czemu nie 🙂 Niecodzienne stylizacje, unikalne stroje lub pomysły, wszystko to możemy profesjonalnie pokazać na zdjęciach wykonanych w naszym studio. Nasze indywidualne podejście pozwala na uzyskanie pięknych i niepowtarzalnych zdjęć w przyjaznej atmosferze.
⇒ Galeria zdjęć tematycznych

 


bon prezentowy na sesję fotograficzną

Comments are closed.